Informacija

Dažasvydis tai originalus laisvalaikio praleidimas gryname ore, kuris leidžia pasikrauti emociškai ir išsikrauti psichologiškai. Tai pramoga bet kokio amžiaus žmogui. Mūsų dažasvydžio klube Jūs galite pailsėti su šeima, atšvęsti gimtadienį ar šiaip praleisti nepamirštamą vakarėlį bendradarbių ar draugų būryje. Teigiami įspūdžiai garantuoti. Kviečiame išbandyti naujai įrengta aikštele ir atnajinta įranga


DAŽASVYDŽIO NAUDA
Pavieniams asmenims: tai puiki galimybė sportiškai praleisti laisvalaikį gamtoje, su draugais, šeimos nariais ar kolegomis. Dažasvydis stipriai populiarėjantis laisvalaikio leidimo būdas, kuris visiems žaidėjams suteikia galimybes aktyviai praleisti laiką, mažina susikaupusią agresiją, skatina saviraišką, aštrų mąstymą, greitą reakciją.
Įmonėms: tai gera priemonė formuojant komandinio darbo įgūdžius tarp savo darbuotojų, tarp įmonės padalinių ar skyrių. Per įvairius mokymus, paremtus dažasvydžio žaidimais, naudojant psichologų pagalbą, galima nustatyti komandų lyderius, autsaiderius, tuo remiantis tinkamai paskirstytų postus.
Saugos struktūroms: policijai, KAM, saugos tarnyboms – tai puiki galimybė realiai treniruotis ir semtis reikiamų įgūdžių, kurių gali prireikti kasdieniame darbe. Dažasvydis suteikia galimybę realiai ir saugiai treniruotis ir ugdyti reikiamus įgūdžius.
DAŽASVYDŽIO TAISYKLĖS
Žaidėjas yra nukautas, jeigu:
• Žaidėjas gauna bet kokį smūgį kamuoliuku, kuris palieka didesnę nei 5 centų monetos dydžio dažų dėmę ant jo arba ant jo įrangos;
• Žaidėjas pats paskelbė save nukautu;
• Žaidėją nukautu paskelbė teisėjas;
• Žaidėjas pašalintas už saugumo taisyklių pažeidimą arba už nesportišką elgesį.
Nukauto žaidėjo elgesys
• Nukautas žaidėjas turi pakelti ranką virš galvos, trumpiausiu keliu pasišalinti iš aik&scar